Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Yam Caffe - Łomza

Ocena: 4.7/5

Informacje o klubie

NazwaYam Caffe
AdresAleja Legionów 56
Godziny otwarcia11:00 - 3:00
MuzykaHouse, R'N'B
RezydenciTom Forester, Morowy, Abdool, Finesee, Martin Rowse
Kontakt tel.(86) 218 59 33
Strona wwwwww.yamcaffe.pl
E-mailkontakt@yamcaffe.pl
GastronomiaKuchnia polska, Fast food
Cena piwa5
Cena drinka10


Yam Caffe to blisko 700m2 powierzchni, podzielonej na niezależnie funkcjonujące części. Układ sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat.
Nasz Klub to idealne miejsce na spotkania w gronie przyjaciół, niezobowiązujące i zobowiązujące spotkania biznesowe. Do dyspozycji oddajemy całe wnętrze lub wybraną strefę.
Połączenie klubu z Restauracją stwarza dodatkowo doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, w tym imprez zamkniętych dla firm, urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, prezentacji.

Yam Caffe to przede wszystkim klub muzyczny. Oferta muzyczna klubu jest niezwykle bogata i różnorodna - wspólnym mianownikiem jest jednak udana zabawa i najwyższa jakość prezentowana przez wykonawców! Dźwięki ambitne, wyselekcjonowane i dobrane do gustów gości. Muzykę w Yam Caffe traktujemy bardzo poważnie…

Jako klub funkcjonujemy od 2004 r i możemy poszczycić się występami wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zagrali u nas m.in.: Szymon Wydra z zespołem, Sistars, Raz Dwa Trzy, Anita Lipnicka i John Porter, Mrozu, Pezet, Norbi, PIH i inni.

Bardzo częstym wydarzeniem w naszym klubie są imprezy łączące muzykę klubową z tradycyjnym brzmieniem saksofonu, afrykańskich instrumentów perkusyjnych i wokalu na żywo. Te imprezy to gwarancja doskonałej zabawy, a jednocześnie ożywienie, świeżość i wyjątkowy klimat.

Na scenie można było usłyszeć DJ'i oraz artystów z całej Polski, takich jak: WAWA, Numer Raz, Jason Herd, Pezet, Ludaphunk, Morowy, Mieczyk, Grubaz, Abdool, Simon Drums, Kivi 'N Kava, Bejbi, Tom Forester, Kasia Malenda, Bananesq, Sandecki, Dervish, Jeivi, DJ Tuniziano, Novo, Marco Santozo, Leszcz, Mamut, Lune, Finesee, Shaonarez, Puffy i wielu wielu innych, którzy starannie dbają o poziom muzyczny klubu, gwarantując zabawę na najwyższym poziomie.

Yam Caffe to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Łomży, pzygotuj się na niezapomniane doznania muzyczne.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader

Osoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję