Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Hattrick Pub - Łomza

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaHattrick Pub
AdresAleja Legionów 94a
Strona wwwhttp://nk.pl/#profile/34238465
E-mailhattrick@mixbox.pl


Hattrick to pierwszy w Łomży klub o charakterze muzyczno-sportowym. Doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. W naszym lokalu znajdziesz świetną atmosferę, potęgowaną przez dobra muzykę, miłą obsługę i bogato zaopatrzony bar.

Motywem przewodnim lokalu jest piłka nożna, co potwierdza oryginalny wystrój wnętrza. Ideą klubu jest dostarczenie niepowtarzalnego klimatu podczas wspólnego oglądania meczów piłkarskich jak też innych najważniejszych wydarzeń sportowych.

Jednym z najważniejszych założeń Hattick'a jest zapewnienie różnego rodzaju rozrywki naszym klientom, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy cztery wysokiej jakości stoły bilardowe, natomiast dla miłośników pokera przygotowaliśmy oddzielny stół. Nasz bar oferuje szeroką gamę napojów i alkoholi. Bogata karta drinków zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Notatki.

Na miejscu można korzystać, bez limitów i ograniczeń, z darmowego dostępu do Internetu w technologii Wi-Fi.

Tylko w naszym klubie możesz zobaczyć wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe z kraju i ze świata transmitowane przez renomowane kanały telewizyjne z trzech dostępnych w Polsce platformach cyfrowych na dużym umieszczonym na stałe telebimie oraz na kilku ekranach LCD w każdym zakątku naszego lokalu. Zgodnie z charakterem klubu priorytet mają transmisje z meczów piłkarskich. Wybór transmisji pozostawiamy naszym klientom. W czasie największych imprez sportowych, w zależności od zainteresowania i frekwencji, stosujemy elastyczne godziny otwarcia klubu dostosowane do godzin transmisji telewizyjnych.

Przyjdź, zobacz, sprawdź nas i dołącz do naszych zadowolonych klientów! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hattrick'a!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję